Hlavička 2
10.8.2012

Národní socialisté hodlají ve volbách na jižní Moravě získat až 10 procent hlasů

Autor: Lenka Horáková | Zdroj: listyjm.cz

Národní socialisté (NS-LEV 21) mají ambice v Jihomoravském kraji získat v krajských volbách osm až 10 procent hlasů. Stěžejní součástí kampaně bude setkání s voliči v ulicích měst, informoval ve středu předseda strany Jiří Paroubek.

"O hlasy voličů se budeme ucházet ve všech volebních krajích. Stěžejní součástí bude setkání s voliči v ulicích měst. Jako předseda strany osobní účastí podpořím naše kandidáty ve všech krajích," uvedl Paroubek.

V čele kandidátky národních socialistů v Jihomoravském kraji bude dosavadný krajský zastupitel a pedagog na Masarykově univerzitě v Brně Viliam Záthurecký, který bude zároveň kandidátem strany pro podzimní senátní volby v Brně. Záthurecký je bývalým členem ČSSD.

Z řad sociálních demokratů přešel k národním socialistům také krajský zastupitel Jan Šinogl, jenž bude také na předních pozicích kandidátky.

Na třetím místě do krajského zastupitelstva a současně jako kandidát národních socialistů v senátním volebním obvodě Břeclav bude místopředseda strany Stanislav Palša.

Copyright 2005-2018 Moderní Brno