Hlavička 4
MB - VB | 2.8.2012 19:01

Gang jde k soudu?

Autor: MB - VB | Fotografie z: i.ytimg.com/vi/er...KX00/0.jpg

Gang jde k soudu?

Kauza Tofflova gangu prý konečně míří k soudu. Státní zástupce podal žalobu na 13 jeho členů, kterým teď hrozí 10 – 16 let za vydírání. Těch několik podmínečných trestů a osvobození, o kterých se dosud psalo, prý s případem nesouviselo. (Byl to asi jiný gang…)

Pozoruhodné je jenom to, jak velkou radost mají obžalovaní z toho, že jednání budou probíhat nikoliv v Olomouci, ale u soudu v Brně…

 

Policisté a hasiči se rozhodli jít na protest proti škrtům ministerstva vnitra darovat krev. Lze tak s jistotou říct, že tento protest alespoň někomu pomůže.

 

A na závěr kauza s poměrně šťastným koncem:

Jistý Vlastimil Mihalík, vedoucí na skautském táboře, dostal podmínku za to, že zmydlil a svázal opilé výtržníky, kteří napadli tábor, pomočili stany, házeli kamením, vyhrožovali a dožadovali se skautek. Pro úplnost je třeba dodat, že bojující vedoucí byli dva, výtržníků šest a policie přijela pozdě, protože prý v lese zabloudila.  Podmínka se okresnímu soudu jevila namístě, protože jeden z opilců měl vážná zranění, konkrétně otřes mozku, zarudlé oko a natržené ucho, kvůli kterému deset dní nemohl plavat.

Odvolací soud naštěstí Mihalíka osvobodil a jako bonus má ještě fotku v novinách, stal se hrdinou a miláčkem žen a ještě přispěl k propagaci skautingu a táboření.

Diskuze


Nový příspěvek

Copyright 2005-2018 Moderní Brno