Hlavička 3

Sloupky

více
MB - VB | 5.3.2015 23:00

Krnda Riot

Krnda Riot

Primátorka Prahy Krnáčová se rozhodl využít úspěchu, který měl její výrok o tunelu Blanka, a po vzoru prezidenta Zemana začala ve svých vyjádřeních přitvrzovat. Dnes před kamerami prohlásila:

„Já se chci omluvit za své minulé vyjádření, že za ten stav tunelu Blanka může jenom debil. Já jsem zjistila, že tam je podstatně více debilů, kteří za to můžou.“

více
MB - VB | 4.3.2015 22:15

Hej, počkej, Slované…

Hej, počkej, Slované…

USA plánují v rámci operace Atlantic Resolve (deníkem novinky.cz správně přeložené jako Americké odhodlání) posílit své jednotky na různých místech Evropy.mimo jiné i v České Republice. Půjde prý jen o dočasné cvičení. Ale my se nebojíme, na dočasnou přítomnost cizích vojsk jsme zvyklí.

více
MB - VB | 3.3.2015 22:50

ANO, konečně trefa!

ANO, konečně trefa!

Pražská primátorka s brněnským jménem Krnáčová prohlásila, že tunel Blanka musel projektovat debil. Potrefený šéfprojektant tunelu sice s výrokem nesouhlasí, nicméně jinak nelze upřít, že je první skutečně bystrý postřeh Krnáčové.

více
MB - VB | 2.3.2015 20:57

Už víme, kdo je zase oběť!

Už víme, kdo je zase oběť!

Miloš Zeman ve Washingtonu prohlásil: „Jsem Žid.“ Odpovědí mu údajně byl frenetický potlesk ve stoje, a to nejspíš za to, že správně pochopil, že islámský stát, stejně jako nacismus, útočí výhradně proti Židům, a nikomu jinému.

více
MB - VB | 27.2.2015 19:16

Brno sobě

Brněnský stadion za Lužánkami dávají vlastními silami dohromady dobrovolníci. Je to asi něco podobného, jako když se stavělo Národní divadlo, s tím rozdílem, že v Lužánkách nemá co vyhořet. Tedy doufejme.

více
MB - VB | 26.2.2015 22:29

Brno – klidné eko město bez rušivých vlaků

Brno – klidné eko město bez rušivých vlaků

Ministr dopravy prohlásil, že by přes Brno mohl vést vysokorychlostní železniční tah. Ovšem nutnou podmínkou je rekonstrukce železničního uzlu Brno, ke které nedojde, takže můžeme být klidní.

více
MB - VB | 25.2.2015 23:01

Včely sedají, kde se jim zachce!

Včely sedají, kde se jim zachce!

Inspekce zjistila, že firma Včelpo z Boskovicka dodává med, který nemohl vzniknout z českého pylu Podle Včelpa je to tím, že na moravských stráních roste spousta exotické květeny, a včely jsou tak zblblé, že ji klidně opylují. No, doufejme, že nešlo o záhadně zavlečené čínské rostlinné druhy…

více
MB - VB | 25.2.2015 0:44

Řekové říkali, že budou šetřit…

Řekové říkali, že budou šetřit…

Recko opět předložilo reformní a úsporná opatření. Peníze do státní kasy získá tím, že své reformní seznamy vydá pod názvem Nové řecké báje a pověsti.

více
MB - VB | 23.2.2015 22:38

Vasil Bilak, umělecký objekt

Vasil Bilak, umělecký objekt

V Krajné Bystré na Slovensku odhalili pomník Vasilu Biĺakovi. Dva umělci ho hned poškodili. Ovšem nechtěli bychom vidět ty umělce, co ho předtím vytvořili.

více
MB - VB | 21.2.2015 21:08

Stát opět koná dobro?

Stát opět koná dobro?

Stát chce přísně regulovat prodej sudového vína, prý proto, že je víno ze sudu nekvalitní. Víno ze sudu je prý tak ostudné, že situaci nezachrání ani Česká obchodní inspekce nebo hygienik.

Možná by ale nakonec bylo nejlepší nic neregulovat, a nechat vinařské fajnšmekry, ať se svobodně přiotráví, případně zcela odstraní z genofondu.

Copyright 2005-2015 Moderní Brno