Hlavička 3

Sloupky

více
MB - VB | 13.2.2015 17:39

Vybrali si je sami!

Vybrali si je sami!

Dopravní podnik pořídil do nových autobusů klouzavé plastové sedačky. Cestující z nich kupodivu padali, takže bude Dopravní podnik sedačky měnit za nové, taky plastové, jen neklouzavé. 

Proč se neklouzavé sedačky nekoupily rovnou, není přesně známo. Mluví se pouze o tom, že o nákupu svobodně rozhodli sami cestující, když jim Dopravní podnik dal na výběr mezi klouzavými plastovými a klouzavými dřevěnými.

více
MB - VB | 12.2.2015 23:49

Čtvrteční novinky

Čtvrteční novinky

Na úvod stručně:

Slováci začínají hromadně posílat úřadům, že nechtějí do války. Údajně je to reakce na poplašné zprávy premiéra Fica o rozšiřování ukrajinského konfliktu.

Brazilské fotbalové kluby s velkým úspěchem najímají jako dohled nad zdivočelými fanoušky jejich matky. Kdo jiný by se taky na chuligány vydržel dívat.

A USA chtějí regulovat internet. Konečně bude v zemi pořádek, soudruzi!

více
MB - VB | 11.2.2015 22:26

Islámský stát?

Islámský stát?

Upálení jordánského pilota Islámským státem je prý podvrh. A koneckonců proč ne? Nakonec je klidně možné, že podvrh je i celý islámský stát.

více
MB - VB | 10.2.2015 22:27

Janáčkova kulturní garáž

Janáčkova kulturní garáž

V Brně byl položen základní kámen první etapy Janáčkova kulturního centra, velkého koncertního sálu. Bohužel první etapa spočívá ve stavbě podzemní garáže. Ale zazpívat či zahrát by se v ní nakonec taky dalo, když bude nejhůř!

více
MB - VB | 9.2.2015 20:30

Barack I. Mírumilovný

Barack I. Mírumilovný

Barack Obama prohlásil, že pokud selže demokracie, dodá USA Ukrajině zbraně. Co na to říct? Snad jen to, že Nobelova cena za mír je evidentně v dobrých rukou.

více
MB - VB | 5.2.2015 20:25

Televize česká?

Televize česká?

Česká televize přiznala, že o událostech na Ukrajině neinformuje podle pravdy, nýbrž podle doporučení Evropské komise. Ovšem Evropská komise má vždycky pravdu, takže je to jedno!

více
MB - VB | 4.2.2015 23:59

Tygři pod tlakem

Tygři pod tlakem

Vybíravé tygřici Satu z brněnské ZOO přivezli už pátého tygra. U akce opět asistuje skoro celá ZOO, ale jestli to ani tentokrát nevyjde, půjde tygřice z domu, do nějaké ještě horší zoologické. Běda jí!

více
MB - VB | 3.2.2015 21:20

Kde je starosta?

Kde je starosta?

Starosta Brna-středu Landa se rozhodl ukázat, že transparentnost politiků nemá hranic. Díky aplikaci Foursquare jen nyní jeho voliči mohou lokalizovat přes GPS.

Landa je k zachycení na www.kdejestarosta.cz. Pokud by snad někoho nezajímalo, kde se Landa zrovna nachází, a chce třebas jen vědět, jak je na tom městská část, tak ho hledat nemusí.

více
MB - VB | 2.2.2015 16:43

ŠkroMach - hlava státu

ŠkroMach - hlava státu

Škromach z ČSSD chce kandidovat na prezidenta. Prý to není vtip. Tak to asi to selfie v koncentračním táboře byl začátek kampaně…

více
MB - VB | 30.1.2015 18:47

Putna napsal knihu, na to se napijem!

Putna napsal knihu, na to se napijem!

Profesor M.C. Putna, známý více tím, že je gay než tím, že je vědec, napsal novou knihu - Obrazy z kulturních dějin ruské religiozity. Knihu ihned věnoval prezidentu Zemanovi, prý proto, aby si prohloubil znalosti o Rusku a Ukrajině. No, co na to říct? PR je to slušné, a vzhledem k tomu, že kniha podle Putny obsahuje šokující a pro všechny novou informaci, že dějiny Ukrajiny jsou úzce provázány s dějinami Ruska a celé Evropy, určitě prezident nevyjde z údivu.

Copyright 2005-2015 Moderní Brno