Hlavička 3

Sloupky

více
MB - VB | 2.9.2014 21:22

Všude dobře, doma nejhůř…

Všude dobře, doma nejhůř…

Jistý Brit dostal domácí vězení, ale museli ho převézt do věznice, protože se doma nesnesl s manželkou. Asi mu dala ještě zaracha navíc…

více
MB - VB | 1.9.2014 21:19

Nový rozměr módního výstřelku

Nový rozměr módního výstřelku

Zara stáhla z prodeje příčně pruhovaná dětská pyžamka se žlutou hvězdou, protože vypadala jako mundůry z koncentračního tábora. Řetězec se však brání, že nešlo o Davidovu hvězdu, že šlo původně o šerifskou hvězdu. Asi to bylo pyžamko šerifa - námořníka.

více
MB - VB | 29.8.2014 21:17

Málo jich?

Málo jich?

Komentátor Fendrych se nechal slyšet, že nošení hidžábu neškodí, protože v Česku je muslimů málo. No, to bylo ještě nedávno ve Vídni, v Paříži, v Mnichově nebo v Norimberku taky…

 

více
MB - VB | 28.8.2014 23:11

Chodci stojí, auta jedou

Brněnský magistrát zrušil přechod pro chodce na Mendlově náměstí. Prý je to proto, aby se urychlila automobilová doprava. A to se nepochybně splní. A když se to chodcům nelíbí, ať si vezmou auto…

více
MB - VB | 27.8.2014 23:55

Mírotvorný Lukašenko

Mírotvorný Lukašenko

Na úvod něco pozoruhodného:

běloruský prezident Lukašenko svolal summit, na kterém usmiřuje Porošenka s Putinem. Chybí už jen Václav Klaus.

více
MB - VB | 26.8.2014 22:23

Hlavička Šabatová…

Hlavička Šabatová…

Ombudsmanka Šabatová prohlásila, že zakázat studentkám e škole nosit na hlavě hidžáb byla diskriminace. No, je jistě chvályhodné, že se veřejná ochránkyně lidských práv tak stará, aby se v naší zemi muslimským imigrantům líbilo. Jen je velká otázka, kdo se časem zastane těch, kteří hidžáb nosit nechtějí.

více
Veronika Brázdová | 25.8.2014 23:13

Události ze světa a z Brna

Na úvod zprávy ze zahraničí: Itálie nezvládá příliv imigrantů. Ukrajinský prezident Porošenko nezvládá příliv ruských humanitárních konvojů.  Do budovy firmy Siemens v Drážďanech se zatoulal los. Prý byl z Čech.

více
MB - VB | 20.8.2014 23:35

ZOO v Brně

ZOO v Brně

Brněnská ZOO má málo návštěvníků. A prý je to dobře a zahrada se ani nesnaží, aby jich bylo víc, protože kdyby jich bylo víc, neměli by kam zapakovat. A to proto, že ZOO má parkoviště jen pro 20 aut, což je asi o 200 aut méně než nedaleký obchod pro kutily a zahrádkáře.

A tak ZOO nepomůžou medvědi, orli ani klokani.

více
MB - VB | 19.8.2014 21:17

Dvakrát a dost

Dvakrát a dost

V městské části Brno-střed di lidé stěžují na příliš vysokou trávu. Starosta Šťástka konstatoval, že tráva není zas až tak vysoká, vždyť ji městská část seče dvakrát do roka. Běda!

více
MB - VB | 18.8.2014 23:17

Chcete nádraží, nebo demokracii?

Chcete nádraží, nebo demokracii?

Aktivisté bojující za referendum o nádraží nasbírali méně podpisů, než si mysleli, a proto jim hrozí, že žádné referendum nebude. Zdá se tedy, že nastane boj o hlasy pro referendum, potom boj o hlasy v referendu a následně boj za uznání referenda, ovšem to už si většina lidí ani nebude pamatovat, o čem že se to hlasovalo.  Stejně je to paradox. Zatímco Berlín, Vídeň, Praha nebo i takový Přerov už mají nové nádraží, Brno má místo nového nádraží demokracii.

Copyright 2005-2014 Moderní Brno