Hlavička 2

Sloupky

více
MB - VB | 4.4.2014 23:21

Chvályhodná státní úspora

České dráhy prý budou muset vyplatit mnoho milionů jako zlatý padák bývalému řediteli Zelenému. Naštěstí se ještě neví, kolik to přesně bude.

více
MB - VB | 3.4.2014 23:22

Už i Mayo?

Už i Mayo?

Brněnská klinika Mayo je zadlužená a zvažuje odchod z Brna. Aby nám tu nakonec nezbyl jen nějaký Amazon…

více
MB - VB | 2.4.2014 23:09

Podprda Pride

Podprda Pride

V Brně proběhl pochod za dobře padnoucí podprsenky. Účastnice dostaly podprsenky zdarma od jisté nejmenované firmy, která tuto promoakci organizovala. I tak však někteří pozorovatelé měli pocit, že jde o demonstraci za veřejně prospěšnou věc, jak už je tak u polonahých pochodů zvykem.

 

více
MB - VB | 1.4.2014 22:26

V Brně to žije!

V Brně to žije!

 

Na České ulici v Brně se přemnožili švábi. kupodivu se jim v Brně líbí.

 

více
MB - VB | 31.3.2014 23:04

Ostuda v uličce Václava Havla

Ostuda v uličce Václava Havla

Na úvod strašná zpráva. Někdo zneuctil uličku Václava Havla! Sprejem!

více
MB - VB | 28.3.2014 23:39

Soudní moc

Soudní moc

Na úvod zpráva z Brna: Soud rozhodl, že soudci by si měli zvednout platy. Překvapivé!

více
MB - VB | 26.3.2014 23:36

Babiš prezidentem?

Babiš prezidentem?

V České televizi omylem vyhlásili, že Andrej Babiš kandiduje na slovenského prezidenta. Ovšem je možné, že se televize nemýlí, ale jen předbíhá událostem.

více
MB - VB | 25.3.2014 23:10

Hlavní nádraží, brr, no.

Hlavní nádraží, brr, no.

Hlavní nádraží v Brně se prý dočká jen drobných oprav, protože se stejně neví, co s ním bude. A jak je v Brně zvykem, dá se čekat, že místo toho, aby se nádraží aspoň vyčistilo a uklidilo, investují se ony avízované drobné peníze například do stavby nového orloje nebo do periodické studie proveditelnosti úklidu.  

více
MB - VB | 24.3.2014 22:05

American First!

American First!

Doktor Cvach české diplomacie ministr Zaorálek zase prokázal, odkud pochází jeho řídící důstojníci a čí zájmy hájí v ukrajinské šarádě. Pokud jde o demokratické mejdanisty, které někdo likvidoval z vlastní zálohy, může se přetrhnout a chodí se na „statčné kluky“, jak je trefně nazývá jeho pokrevní kamarád Kalousek, dívat a povzbuzovat jejich bojovou morálku. Pokud se jedná o volyňské Čechy, jsou to pro něho jen ekonomičtí paraziti, kteří chtějí využít situace a záludně se vetřít do své domoviny. Asi se chtěl zavděčit, a přejal doktrínu, která má preferovat domácí před cizím a byla vynalezena  zemi, kde už včera kvantitativně uvolnili, co měli uvolnit až zítra.

více
MB - VB | 21.3.2014 23:36

OECD – hrdý sponzor maminek!

OECD – hrdý sponzor maminek!


OECD radí, aby české matky šla nejpozději po roce dovolené zpátky do práce. Vývojoví psychologové tomuto nápadu gratulují, protože není nad to, když se v moderní společnosti hromadí deprivované děti!

Copyright 2005-2014 Moderní Brno